2014 metų vasario  1 dieną  Ramygalos gimnazijos sporto salėje vyko krepšinio 3x3 turnyras ir tritaškių mėtymo  varžybos. Turnyre dalyvavo aštuonios komandos:

1.„Čiakas ir draugai“ - (Aivaras Jocius, Rytis Bitinas, Rytis Markuckis);
2. „Alaus megėjai“ - (Artūras Šulnius, Tomas Talmontas, Vilmantas Skerys, Mantas Jackevičius);
3. „Fantastiškas trejetas“ -  (Vytenis Navalinskas, Giedrius Bandaskis, Domas Stankevičius);
4. „Legendos“ - (Valdas Povilonis, Lukas Povilonis, Kęstutis Mincė);
5. „3SUN-C“ - (Mantas Šulcas, Justas Vasiliauskas, Justinas Daunoravičius, Andrius Čepauskas);
6. „Feniksas“ - (Titas Podoliaka, Aivaras Venckus, Mantas Svidenis);
7. „Normaliai“ -  (Deividas Kisielius, Deividas Šukys, Tadas Liberis, Andrius Ališauskas);
8. „Lingerys“ - (Marius Aimuntas, Marius Kisielis, Mantas Gvalda, Raimondas Vaišvila);

Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Po atkaklių kovų, nė karto nepatyrę pralaimėjimo turnyro nugalėtojais tapo komanda „Normaliai“. Antrąją vietą iškovojo komanda  „Lingerys“. Treti liko komanda pavadinimu „3SUN-C“.

Tritaškių mėtymo varžybose dalyvavo 27 dalyviai, nugalėjo Domas Stankevičius, pataikęs 9 taškus. Dėkoju varžybose teisėjavusiui teisėjui  Egidijui Marozui, sekretorei  Ramintai Marozaitei, laikininkui Rokui Grakauskui.

Labai ačiū Aurimui Pratusiui, kuris parėmė krepšinio turnyrą taurėmis ir medaliais, taip pat padovanojo krepšinio kamuolį Ramygalos seniūnijos sporto mėgėjams.