Kovo 20, 21 ir 22 d. Ramygalos kultūros centre vyko edukacinis keramikos pleneras gražiu pavadinimu „Skambėjimas“. Įvaldyti keramikos meną pabandė per dvidešimt dalyvių. Plenero organizatorė, tautodailininkė Laima Kiškienė supažindino su keramikos raida, apdirbimo būdais. Buvo išbandytas kelių rūšių molis, įvairiausi gaminių dekoravimo būdai. Dirbta ir su profesionaliais įrankiais, ir su virtuviniais ar tiesiog po ranka rastais daiktais. Prilipdyta ar prižiesta galybė gaminių, puikiai praleistas savaitgalis. Nepaisant, kad užsiėmimai vyko po dvi valandas, dauguma dalyvių pamiršo laiką ir prie stalų prasėdėjo visą dieną. Tą kartą tik galime padėkoti dangui už blogą orą, nes niekam nesinorėjo būti lauke, o kultūros centro salėje jauki šiluma tiesiog vertė užsibūti ilgiau. Labai ačiū savanorėms Neringai ir Andrėjai už pagalbą plenero metu. 

Šis pleneras finansuotas iš projekto „Kultūrinis užimtumas Ramygalos seniūnijoje, įtraukiant vietos jaunimą, moteris, pagyvenusius ir žmones su negalia“ lėšų. Jo dėka įsigyta ir keramikos degimo krosnis ir žiedimo staklės. Šios priemonės leis tęsti veiklas ir toliau.

Na, o visus kurie plenere nesudalyvavo, kai tik paruošime, kviesime į parodą, kad dalyvavusiems pavydėtų ir patys lipdyti panorėtų.