Teatras – tai ypatinga galimybė susitikti su pačiu savimi. Tai kelionė, kurioje gali pažinti save ir kitus, kurioje atrandi nesuskaičiuojamą galybę stebuklų. Teatras - tai žmogaus gyvenimo atspindys. Jame lyg per padidinamąjį stiklą gali įžiūrėti žmogaus silpnybes ar dorybes, lūkesčius ar nusivylimus, paprastus ar sudėtingus žmonių tarpusavio santykius.

Lapkričio 21-23 d. Pasvalio kultūros centre vykusiame XXII tradicinės Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūros – šventės „Atspindžiai 2014“ antrajame etape Panevėžio rajonui atstovavo Ramygalos kultūros centro Daniūnų mėgėjų teatras "RIBA". Daniūniečiai pristatė smagią dviejų dalių  komediją pagal R. Mizarą "Prašvilpta laimė", kurios veiksmas vyksta JAV lietuvių bendruomenėje apie 1955 metus. Spektaklyje yra išjuokiamos vedybos iš išskaičiavimo, noras praturtėti bet kokiomis priemonėmis. Pagrindinis herojus - Čalis Cibukas (aktorius Valentinas Osipovas) svajoja apie ramų, gražų ir visa ko pilną gyvenimą... Tačiau yra viena bėda, dirbti ir šeimyniškai gyventi jis net negalvoja. Jo galvoje gimsta neįtikėtinas planas praturtėti, tam jis nepagaili ir paskutinių pinigėlių...

Pusantros valandos trunkanti komedija prikaustė festivalio žiūrovų dėmesį nuo pirmų minučių ir išlaikė jį iki finalinės akimirkos, kuomet į dienos šviesą buvo ištraukti nedori pagrindinio herojaus kėslai.

Nuoširdus žiūrovų juokas meiliai glostė "RIBOS" teatro aktorių širdis, kurios nuo karštų plojimų ėmė dar tankiau plakti.

Iš visos širdies noriu padėkoti mėgėjų teatro aktoriams: Valentinui Osipovui, Antanui Kazlauskui, Almai Daniševičienei, Kristinai Bražiūnienei, Salvinai Kievinienei už puikiai sukurtus įsimintinus vaidmenis ir palinkėti, kad ateityje dar suvaidintų ne vieną personažą.